EcoVariant

EcoVariant uniwersalny płyn do mycia podłóg lemon 1000 ml

Przeznaczenie: Uniwersalny płyn do mycia podłóg, które mogą być myte na mokro. Płyn może być stosowany do podłóg z glazury, terakoty, marmuru, granitu, lastriko, paneli drewnopodobnych, desek drewnianych i parkietu. Skutecznie myje i odtłuszcza, szybko schnie, nie pozostawia smug, daje trwały efekt czystości..

EKO korzyści:

  • zawiera organiczny detergent z orzechów piorących
  • neutralny skład dla człowieka i środowiska - LABEL FREE
  • zapach lemon
  • neutralne pH (6,5-7,5)
  • delikatny dla rąk - zawiera glicerynę
  • w całości biodegradowalny
  • opakowanie częściowo z recyklingu i przeznaczone do recyklingu

Szczegółowy opis - patrz niżej.

Lemon
1000 ml
24,00 zł
Ilość
  Jest w magazynie gotowy do wysyłki

  Produkt ekologiczny

w 100% biodegradowalny

  Masz 365 dni na zwrot

a przesyłka zwrotna jest darmowa.


Sposób stosowania i dozowanie:

Zamieść lub odkurzyć podłogę przed myciem. Wlać 30ml płynu bezpośrednio do wiadra i uzupełnić 5 litrami wody. Sposób mycia dostosować do zaleceń producenta podłogi. Przestrzegać ograniczeń kontaktu podłogi z wodą.Label free:

Produkt nie został sklasyfikowany jako niebezpieczny dla zdrowia człowieka i środowiska w myśl obowiązujących przepisów. Należy jednak zachować ostrożność jak przy obchodzeniu się z chemikaliami. Nie połykać. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oczu natychmiast wypłukać oczy strumieniem wody, rozchylić powieki; jeżeli poszkodowany nosi soczewki kontaktowe, natychmiast je wyjąć. W razie konieczności zasięgnąć porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.

Chronić przed dziećmi. Przechowywać w temp. od 5 do 25 ̊C.

Zawartość:

Niejonowe środki powierzchniowo czynne nie więcej niż 5% (w tym: saponiny z rośliny Sapindus Mukorossi), Środki konserwujące spożywcze: POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, kompozycja zapachowa (PARFUM).

Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Karta Charakterystyki dostępna tutaj: www.ecovariant.pl


"Szara woda"

Szara woda (szare ścieki) to woda, która powstaje w domach podczas mycia naczyń, kąpieli i prania. Jeśli woda nie zawierać fekaliów i toksycznej chemii może nadawać  się w ograniczonym zakresie do wykorzystania np. nawadniania ogrodu. Należy jednak pamiętać, że aktualnie nie wolno tego robić ze względu na brak regulacji prawnych. Z myślą o przyszłości projektuje się domowe instalacje sanitarne z rozdziałem na szarą wodę, więc i EcoVariant przygotował swoje produkty z tą myślą.