Spółka od 2012 roku skupia się na pozyskiwaniu z surowców roślinnych składników i stosuje je w detergentach. Opracowaliśmy i wdrożyliśmy unikatową technologię produkcji biosurfaktantu EcoTenz oraz rolniczy sposób zagospodarowania wytwarzanych odpadów roślinnych. Wykorzystując EcoTenz produkujemy ekologiczne środki czystości, preparaty dla rolnictwa i przemysłu. Wytwarzamy również produkty mikrobiologiczne do zastosowań domowych w rolnictwie i w działaniach środowiskowych.

To nie pusty slogan

Wierzymy, że z pozoru błahe decyzje podejmowane każdego dnia mają znaczący wpływ na nasze środowisko. Swoje codzienne wybory możemy podejmować jednak bez uszczerbku na jakości życia i ponoszenia dodatkowych kosztów. Ecokultura to hasło, pod którym kryją się bezkompromisowe decyzje będące przyjazne zarówno dla otoczenia jak i w 100% skuteczne i ekonomicznej.

Gwarancja i zaufanie

Satysfakcja Klienta jest sprawą priorytetową. Wszystkie produkty są testowane pod względem użytkowym, dermatologicznym oraz mikrobiologicznym, zaś ich walory są gwarantowane. Konsument ma prawo do zwrotu przez 365 dni jeśli produkt nie spełnia oczekiwań.

Wysoka jakość i niska cena

Oczyszczone saponiny nabierają odpowiednich właściwości adhezyjnych przez co ich zawartość w preparacie EcoTenz nadaje mu wyjątkowe walory użytkowe. Z drugiej strony wydajny i ekonomiczny surowiec roślinny oraz niskoenergetyczny sposób jego przetwarzania pozwalają zachować korzystną relację pomiędzy jakością a ceną.

Czysty dom i "zielone" etykiety detergentów

Środki czystości z udziałem EcoTenz są wyjątkowo skuteczne i to nie mniej niż konwencjonalna chemia, a etykiety są wolne od ostrzeżeń o zagrożeniach – Label free. Takie walory pozwalają skutecznie prać, myć, czyścić i to tak samo bezpiecznie jak podczas stosowania samych orzechów piorących