EcoVariant

EcoVariant odtłuszczacz uniwersalny aktywna piana lemon 750 ml

Przeznaczenie: Do odtłuszczania: podłóg, okien, drzwi, mebli, blatów, sprzętu kuchennego, okapów i filtrów w okapach, zmywarek i ich filtrów, pralek i szuflad na detergenty, lodówek, kuchenek, mikrofalówek, piekarników, maszynek do mielenia, desek do krojenia, grilli i naczyń kuchennych. Do usuwania tłustych plam na tkaninach, tapicerce, obuwiu i wyrobach ze skóry. Do czyszczenia felg, sprzętu ogrodniczego, rowerów, do usuwania plam na bruku i elewacji.

EKO korzyści:

  • zawiera organiczny detergent z orzechów piorących
  • neutralny skład dla człowieka i środowiska - LABEL FREE
  • zapach lemon
  • neutralne pH (6,5-7,5)
  • delikatny dla rąk - zawiera glicerynę
  • w całości biodegradowalny
  • opakowanie częściowo z recyklingu i przeznaczone do recyklingu

Szczegółowy opis - patrz niżej.

Lemon
750 ml
21,00 zł
Ilość
  Jest w magazynie gotowy do wysyłki

  Produkt ekologiczny

w 100% biodegradowalny

  Masz 365 dni na zwrot

a przesyłka zwrotna jest darmowa.Sposób stosowania:

Spryskać, po kilku minutach przetrzeć lub szczotkować, następnie spłukać wodą lub wyprać. Jeśli to konieczne powtórzyć. Spryskane powierzchnie nie zostawiać do wyschnięcia bez spłukania. Sprzęt do pieczenia przed czyszczenie zagrzać. Trudne zanieczyszczenia zamoczyć w 10% roztworze. Stosować tylko do trwałych powierzchni, które mogą być czyszczone na mokro. Przed użyciem należy wykonać test w niewidocznym miejscu.


Label free:

Produkt nie został sklasyfikowany jako niebezpieczny dla zdrowia człowieka i środowiska w myśl obowiązujących przepisów. Należy jednak zachować ostrożność jak przy obchodzeniu się z chemikaliami. Nie połykać. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oczu natychmiast wypłukać oczy strumieniem wody, rozchylić powieki; jeżeli poszkodowany nosi soczewki kontaktowe, natychmiast je wyjąć. W razie konieczności zasięgnąć porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.

Chronić przed dziećmi. Przechowywać w temp. od 5 do 25 ̊C.

Zawartość:

Niejonowe środki powierzchniowo czynne nie więcej niż 5% (w tym: saponiny z rośliny Sapindus Mukorossi), Środki konserwujące spożywcze: POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, kompozycja zapachowa (PARFUM).

Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Karta Charakterystyki dostępna tutaj: www.ecovariant.pl


"Szara woda"

Szara woda (szare ścieki) to woda, która powstaje w domach podczas mycia naczyń, kąpieli i prania. Jeśli woda nie zawierać fekaliów i toksycznej chemii może nadawać  się w ograniczonym zakresie do wykorzystania np. nawadniania ogrodu. Należy jednak pamiętać, że aktualnie nie wolno tego robić ze względu na brak regulacji prawnych. Z myślą o przyszłości projektuje się domowe instalacje sanitarne z rozdziałem na szarą wodę, więc i EcoVariant przygotował swoje produkty z tą myślą.