EcoVariant

Eko odtłuszczacz niskopienny z naturalnych orzechów piorących EcoTenz STANDARD 1000 g

Eko profesionalny silny odtłuszczacz do usuwania oleju i ropopochodnych, do odplamiania, do usuwania plam z kostki brukowej. Hipoalergiczny. Label free.

BEZZAPACHOWY | HIPOALERGICZNY
1000 g
32,00 zł
Ilość
  Chwilowy brak w magazynie

  Darmowa dostawa od 40zł

Bez abonamentu i ukrytych opłat.

  Masz 365 dni na bezpłatny zwrot

Gwarancja EcoVariant - Bezpieczne | Eko | Skuteczne

EcoTenz STANDARD to nowoczesny ekologiczny odtłuszczacz. Wytworzony z orzechów piorących (Sapindus Mukorossi). Wszechstronny ekologiczny o neutralnym pH, wielofunkcyjny do zastosowań profesjonalnych. Cechuje się  dużą siłą odtłuszczania w ekstremalnych warunkach przy dużej ilości zanieczyszczeń i umiarkowaną pianą.

 

Do zastosowań profesionalnych.

 

Przeznaczony do mycia: posadzek, ścian, stołów, komór i urządzeń chłodniczych, urządzeń technologicznych i procesowych (autoklawy, pasteryzatory, homogenizatory, wymienniki ciepła, nalewaki, sita, filtry szczelinowe) rurociągów, zbiorników, reaktorów, pieców, naczyń, narzędzi, koszy, pojemników, puszek, butelek, słoików. Do prania worków filtracyjnych.

 

  • etykieta wolna od ostrzeżeń o niebezpieczeństwach (Label free)
  • nie ma potrzeby stosowania środków ochrony indywidualnej (rękawice, maski, okulary, kombinezony)
  • wszystkie składniki są przyjazne dla człowieka, zwierząt i środowiska (Friendly ingredients)
  • ulega łatwej biodegradacji
  • nie podrażnia oczu i skóry, nie jest toksyczny
  • niepalny i wolny od ADR

 

Sposób stosowania: Stosować w układach myjących cyrkulacyjnych zamkniętych CIP, w myjkach nisko i wysoko ciśnieniowych. Do mycia ręcznego i szczotkowania, gdzie piana jest niepożądana. Dozować od 1%.

 

Zawartość wg. (WE) nr 648/2004: Niejonowe środki powierzchniowo czynne Nie mniej niż 15% lecz nie więcej niz 30%, Surfaktanty zawarte w tej mieszaninie spełniają kryterium biodegradowalności z Rozporządzenia (WE) nr 648/2004 o środkach czystości.

 

Bezpieczeństwo: Zgodnie z Rozporządzeniem nr 1272/2008 (CLP) produkt nie został sklasyfikowany jako stwarzający zagrożenia i nie posiada elementów oznakowania. Jest hipoalergiczny, nie toksyczny, nie podrażnia oczu i skóry, ma neutralne pH. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą.

 

Przechowywanie: Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Zaleca się przechowywanie w temperaturze od 5 do 25°C.